![](http://unique-lashes.gr/wp-content/uploads/2022/11/image5.jpeg)
Είμαι η Θωμαής Λαφάρα και έχω τελειώσει makeup στη σχολή Marianna vlasidou Makeup academy στη Θεσσαλονίκη , από εκεί κ πέρα έχω παράκολουθησει σεμινάρια για bridal κ beauty makeup της Κυρίας Βιντωριας Γροσου την οποία θεωρώ αυτή τη στιγμή την κορυφαία makeup artist . Επίσης σεμινάρια της piminova valery και της Sashas Nicolina bridal and beauty makeup . Εργάστηκα δυο χρόνια στη Mac και τώρα είμαι free lancer . Αναλαμβάνω νυφικό μακιγιάζ σε όλη την Ελλάδα φυσικά κ έχω κάνει κ κάποιες νύφες στα ελληνικα νησιά συγκεκριμένα στη Σιφνο .
Μπορείτε να δείτε δουλειά της Θωμαής και να επικοινωνήσετε μαζί της μέσω Facebook και Instagram !
Σας παρουσιάζουμε δουλειές της Θωμαής που έχει ολοκληρώσει με τις βλεφαρίδες της εταιρείας μας
![](http://unique-lashes.gr/wp-content/uploads/2022/11/image3.jpeg)
![](http://unique-lashes.gr/wp-content/uploads/2022/11/image2.jpeg)
![](http://unique-lashes.gr/wp-content/uploads/2022/11/image4.jpeg)
![](http://unique-lashes.gr/wp-content/uploads/2022/11/image1-2.jpeg)